pl-flag.png   en-flag.png

slider3.jpgslider1.jpg

Les Boulets Menage Sp. z o.o.

Les Boulets Menage Sp. z o.o. to istniejąca od 1992 roku firma, która zajmuje się przede wszystkim produkcją hamburgerów, a także pulpetów i paluszków mięsnych.

Cały okres istnienia firmy to czas nie tylko ciągłego rozwoju, ale przede wszystkim udoskonalania naszych wyrobów. Lata doświadczeń pozwoliły na osiągnięcie jednej z wiodących pozycji wśród producentów hamburgerów na rynku polskim.

Nasze wyroby są nie tylko smaczne, ale przede wszystkim łatwe i szybkie do przyrządzenia. Produkcja opiera się na sprawdzonych recepturach i surowcach, co sprawia, że Boulety domowe mają zawsze tę samą najwyższą jakość i smak. Gwarantuje to również wdrożony system kontroli jakości HACCP.

Nasza firma stale dynamicznie się rozwija. Inwestując w udoskonalenie linii technologicznej i park maszynowy, poprawiamy jeszcze wydajność produkcji, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Naszym odbiorcom oferujemy stałą, najwyższą jakość wyrobów w atrakcyjnej cenie oraz miłą i fachową obsługę. Gwarantujemy realizację zamówień w szybkim czasie.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!