Nowe Sady 27A, Łódź

42 689 81 20 / 506 057 501

O nas

o nas

Nasza firma

Belgijskie Specjały powstały w odpowiedzi na potrzebę chwili.

Zachwycamy się smakiem belgijskich frytek, których sekret tkwi w sposobie ich smażenia. Najlepszy do tego jest w 100% rafinowany tłuszcz wołowy. A ten – najlepszy z belgijskiej rafinerii prowadzonej od pokoleń przez rodzinę Baeten!

Gdy już mamy wyśmienite frytki dodajmy do nich sos – także belgijski – aromatyczny, o głębokim smaku i kremowej konsystencji. Najlepsze sosy – tylko z belgijskiej firmy Anda…

To podstawowe produkty, które nasza firma oferuje do sprzedaży już od kilku lat. Jednak miłość do Belgii ściśle związana z poczuciem narodowości właściciela firmy otworzyła nam możliwość rozpoczęcia współpracy z innymi producentami wysokich jakościowo produktów typowych dla Belgii. Ich zwyczaje kulinarne i smaki zainspirowały nas do powstania naszego sklepu Belgijskie Specjały. Naszym celem jest przybliżenie Państwu najlepszych produktów pochodzących z Belgii, które z powodzeniem zyskują od dłuższego czasu wielu zwolenników. W planach mamy systematyczne powiększanie gamy produktów typowych dla Belgii, więc zapraszamy do zaglądania do nas.

o nas

Dlaczego warto nam zaufać

Doświadczenie

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

Elastyczność

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

Jakość

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.